Mały penis – jakie pozycje łóżkowe będą odpowiednie?

Dużo facetów ma spore kompleksy na tej płaszczyźnie. Okazuje się zaś, że mały penis nie musi powodować braku odpowiednich doznań w czasie zbliżenia ze swoją partnerką. Poznaj pozycje łóżkowe, które to zapewniają.

Technika naprawdę ma znaczenie

Czasami żartobliwie mówi się, że rozmiar nie ma znaczenia, natomiast technika jak najbardziej. Jest w tym naprawdę sporo racji. To zaś bardzo dobra wiadomość dla każdego faceta, którego natura nie obdarzyła do końca hojnie. Na szczęście to nie musi od razu oznaczać, że seks nie będzie udany. A wielu facetów tak właśnie myśli. To zaś często prowadzi do problemów typowo psychologicznych. Seks zamiast satysfakcji staje się przede wszystkim powodem zdenerwowania oraz narastającej frustracji. Często jest tak, że mężczyzna z małym penisem nie do końca akceptuje samego siebie. Uważa się za gorszego kochanka od innych. Te odczucia są potęgowane np. w czasie oglądania filmów pornograficznych. Tam aktorzy są zazwyczaj hojnie obdarzeni przez naturę…Trzeba jednak zauważyć, że filmy, a rzeczywistość to zupełnie dwie różne sprawy. Zamiast zamartwiać się tym aspektem, lepiej zdobyć odpowiednią wiedzę na ten temat. Ważna jest także współpraca z partnerką. Należy szczerze porozmawiać ze swoją kobietą o własnych kompleksach i wątpliwościach. Tak, by wspólnie zgodzić się na nowe pozycje łóżkowe, które sprawią, że nastąpi głęboka penetracja. Dzięki temu seks będzie udany i przyniesie mnóstwo satysfakcji.

Jakie pozycje przyjmować w czasie seksu?

Dobrym wyborem jest np. pozycja „służebnica”. Czym się ona charakteryzuje? Jest to jeden z wariantów klasycznego uprawiania seksu. Jak powinny zachowywać się obie osoby? Kobieta musi leżeć na brzegu łózka. Z kolei mężczyzna powinien klęczeć na podłodze. Dzięki temu penis będzie mógł być swobodnie i głęboko wprowadzony do pochwy partnerki. Dla wielu facetów istotne jest to, że taka pozycja nie męczy i nie wymaga sporej sprawności fizycznej. Jakie są alternatywy? To tak zwana pozycja huzarska. Co warto wiedzieć na jej temat? W pozycji huzarskiej partnerka leży na plecach. Warto zauważyć, że jej nogi są zaś położone na ramionach partnera. Facet w tej pozycji powinien siedzieć tuż przed kobietą. Takie ustawienie nie tylko umożliwia dogłębną penetrację pochwy, co oczywiście przekłada się na optymalne wrażenia seksualne. Dodatkowo partnerzy w czasie stosunku dobrze się widzą, co także nie jest bez znaczenia pod względem doznań…

Jakie leki wspomagają erekcję?

Masz pewne problemy? W zdecydowanej większości przypadków nie ma przeszkód, by wspomagać się także odpowiednimi lekami. Trzeba być przede wszystkim osobą pełnoletnią. Warto zapoznać się z ewentualnymi przeciwwskazaniami, ale na szczęście nie jest ich zbyt dużo. Liczy się także to, by przyjmować leki na erekcję zgodnie z zaleceniami lekarza albo farmaceuty. Wtedy takie medykamenty są skuteczne oraz jednocześnie bezpieczne. Odpowiednie leki na kłopoty ze wzwodem między innymi sprawiają, że penis staje się (we właściwym momencie) dobrze ukrwiony. O czym jeszcze nie można zapominać? Faceci stosujący leki na erekcję nie tylko nie mają kłopotów na tym froncie. Dodatkowo te medykamenty tak działają, by stosunek seksualny odbywał się relatywnie długo. To zaś ma spore znaczenie pod kątem doznań. Zarówno dla partnerki, jak i dla samego mężczyzny. W związku z tym nie trzeba na przykład przejmować się zbyt wczesnymi wytryskami. Jak zatem widać, są różne sposoby, by seks był bardzo udany. Mały penis, czy problemy z erekcją itp. nie stanowią bowiem poważnej przeszkody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *