S

Skuteczne sposoby na opóźnienie wytrysku.

Szybki wytrysk jest powodem do zakończenia miłosnego aktu. Zazwyczaj panowie chcą przedłużać moment zbliżenia, aby móc usatysfakcjonować także swoją kobietę. Niestety wielu z nich ma problem z przedwczesnym wytryskiem, który może popsuć przyjemność z miłosnych uniesień. Jednak istnieją pewne skuteczne metody na dłuższy stosunek.

Środki na potencję

Wydłużyć stosunek pomogą z pewnością pewne preparaty na potencję bez recepty. W ich składzie znajduje się sildenafil, czyli substancja pomagająca w osiągnięciu erekcji. To bardzo dobre rozwiązanie, jeśli mężczyzna cierpi na zaburzenia wzwodu. Co ważne, na rynku dostępne są tabletki na opóźnienie wytrysku, czy też suplementy diety mające na celu wzmocnić libido, zwiększyć ochotę na seks i dodać energii.

Techniki naturalne na przedłużenie stosunku

Do naturalnych sposobów walki z przedwczesnym wytryskiem, należy przede wszystkim technika start-stop. Opiera się ona na tym, iż mężczyzna przerywa penetrację w momencie, kiedy czuje zbliżającą się ejakulację. Takie ćwiczenia pomagają w wydłużeniu stosunku płciowego. W trakcie przerwy mężczyzna powinien skupić się na zadowalaniu swojej kobiety, ale również opanowaniu swojego pobudzenia. Kolejnym sposobem jest technika 9 pchnięć, wywodząca się z dalekiego wschodu. Polega ona na 9-stopniowym cyklu penetracyjnym, gdzie 9 płytkich pchnięć przemienia się w 9 pchnięć głębokich. Pierwsza seria cyklu zaczyna się najpierw od 9 pchnięć oraz 1 głębokiego, po czym mężczyzna wykonuje 8 płytkich pchnięć i 2 głębokie. Ostatnią serią jest 9 głębokich pchnięć oraz 1 płytkie pchnięcie.

Prezerwatywa na opóźnienie wytrysku

Istnieją również specjalne kondomy na opóźnienie wytrysku, które pokryte są specjalnymi substancjami pomagającymi w wydłużeniu stosunku. Zazwyczaj na ich powierzchni znajduje się benzokaina. To skuteczna metoda, po którą warto sięgnąć. Oprócz tego odgrywa ona role zabezpieczenia przed niechcianą ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Ćwiczenia mięśni Kegla

Świetnym sposobem na opóźnienie wytrysku są wszelkiej maści ćwiczenia. Wśród nich najskuteczniejsze okazują się ćwiczenia mięśni Kegla. Do ćwiczenia można przystąpić w trakcie oddawania moczu. Należy wstrzymać strumień, wtedy odczujemy spięcie mięśni, przytrzymać go parę sekund i znowu przystąpić do oddawania moczu. Ćwiczenie można wykonywać podczas każdorazowego oddawania moczu, jego regularność zwiększy odczuwane rezultaty. Dobrze jest ćwiczyć parę razy dziennie po kilkanaście powtórzeń. To sposób na wydłużenie stosunku, a przy tym zwiększenie odczuwanych podczas współżycia doznań.

Zdrowa dieta

Zdrowia dieta jest niezbędna dla zachowania organizmu w dobrym stanie i kondycji. Wpłynie to również w znaczący sposób na funkcje seksualne mężczyzny. Warto uwzględnić w diecie zwłaszcza te produkty, które sprzyjają wytwarzaniu testosteronu. Dobrze jest więc spożywać między innymi: pestki dyni, seler, orzechy, ryby, winogrona, pieczywo pełnoziarniste. Oprócz tego poleca się sięgać po naturalne afrodyzjaki, czyli owoce morza (homary, ostrygi, krewetki). Polecane są również: szparagi, kolendra, lukrecja lubczyk, kurkuma, miłorząb, maca, imbir, bazylia, chili, cynamon czy żeń-szeń. Zioła warto dodawać do codziennie spożywanych dań, co wpłynie pozytywnie na osiąganie erekcji.

Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zachowania kondycji i dobrego stanu zdrowia. To właśnie kondycja odgrywa istotną rolę podczas współżycia. Zachowując aktywność fizyczną, można również zadbać o układ krążenia, który wpływa na możliwość uzyskania i utrzymania wzwodu. Oprócz tego odpowiednie dotlenienie organizm przyczynia się do spotęgowania odczuwanych doznać seksualnych.

Rezygnacja z używek

Aby zapewnić sobie sprawność seksualną, należy także wyeliminować ze swojego życia szkodliwe używki albo chociaż je znacznie ograniczyć. Negatywnym działaniem na potencję wykazują się papierosy oraz alkohol, nie wspominając już o narkotykach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *